Kriolipoliza, redukcja tkanki tłuszczowej - CoolTech - Face & Body Lab.

Wsparciem w redukcji tkanki tłuszczowej jest zabieg z użyciem sprzętu CoolTech. Procedura opiera się na zjawisku kriolipolizy . Może być stosowana na różne partie ciała.

COOLtech 

Cooltech-Promo.jpg

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia CoolTech polega na wykorzystaniu zjawiska kriolipolizy. 

 • Podczas zabiegu kriolipolizy w zamrażane są zbędne komórki tłuszczowe podatne na działanie niskiej temperatury tak, aby następnie spowodować ich rozpad.

 • Likwidacji ulegają komórki tłuszczowe, które są bogate w nasycone kwasy tłuszczowe, natomiast otaczające je nerwy, naczynia krwionośne i komórki tłuszczowe zawierające mniej kwasów tłuszczowych zostają nietknięte. 

 • Komórki tłuszczowe, które zostają ochłodzone stopniowo są usuwane z organizmu, co sprawia, że u pacjentów obserwuje się zmniejszanie tkanki tłuszczowej. 

Dla kogo jest zabieg odchudzania bez skalpela za pomocą maszyny CoolTech ?

 • Usuwanie tkanki tłuszczowej metodą CoolTech zaleca się przede wszystkim osobom, które pomimo diet i ćwiczeń nie mogą pozbyć się zbędnego, nieestetycznego tłuszczu z newralgicznych obszarów ciała. 

 • Zabieg ma na celu wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki, usunięcie zalegającego tłuszczu wokół brzucha, uelastycznienie ciała. Pacjenci najczęściej zgłaszają się na zabieg, aby trwale usunąć tłuszcz z następujących obszarów ciała:
  - boczki,
  - brzuch,
  - ramiona,
  - wewnętrzna część ud,
  - biodra i plecy

NAZWA ZABIEGU: Wartość
Jedno przyłożenie 500 zł
Dwa przyłożenia 800 zł