Laserowe odmładzanie skóry i twarzy, laser frakcyjny Emerge - Face & Body Lab.

Salon kosmetyczny Face & Body Lab. w swojej ofercie posiada również zabiegi wykonywane w wykorzystaniem lasera frakcyjnego Emerge z certyfikatem FDA potwierdzającym redukcję zmarszczek wokół oczu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

EMERGE - LASER FRAKCYJNY NIEABLACYJNY

emerge.jpg

Gładka skóra twarzy nie musi wcale być efektem działania skalpela. Laser refrakcyjny pozwala osiągnąć podobne efekty, nie skazując pacjentów na długi okres rekonwalescencji po zabiegu. W naszym salonie stosujemy głowicę laserową amerykańskiej firmy Palomar.


JAK DZIAŁA EMERGE™?

Resurfacing, czyli zabieg laserowego odmładzania, polega na poddaniu skóry działaniu wiązek światła. Emitowana przez laser energia pochłaniana jest przez zawartą w komórkach wodę. Ta ulega podgrzaniu i odparowaniu, a wysoka temperatura powoduje nieinwazyjne, punktowe uszkodzenia tkanki. Mikrourazy powodują natychmiastowe rozpoczęcie procesów regeneracyjnych, w tym także tworzenie nowych włókien kolagenowych. Uszkodzone komórki zastępowane są przez nowe, zdrowe. Skóra ściąga się. dzięki czemu możliwe jest wygładzenie drobnych zmarszczek, a także usuwanie szpecących przebarwień.

 

Z pomocą lasera Emerge™ usuwać można także rozstępy oraz wszelkiego rodzaju blizny, również takie po trądziku. W przypadku tego typu zabiegów, cena ustalana jest indywidualnie w oparciu o rozmiar i umiejscowienie znamion, które poddane zostaną usunięciu.

 

Laserowe odmładzanie jest sprawdzoną i całkowicie bezpieczną metodą. Tego typu zabiegi stosować można na twarz, np. czoło, wokół oczu (redukcja tzw. kurzych łapek) lub na policzkach, ale także przy jego pomocy usuwać oznaki starzenia na dłoniach, szyi czy dekolcie. Działanie wiązki świetlnej powodować może zaczerwienienie, które z reguły ustępuje po kilku godzinach.

 


Wybierz swój zabieg EMERGE

cała twarz ______________________________1000

oczy______________________________________400

bruzdy nosowo wargowe _______________ 250

czoło ____________________________________ 400

policzki__________________________________ 400

szyja _____________________________________500

dłonie____________________________________400

rozstępy ____________________________  *od 5 zł/impuls

blizny -  *w zależności od wielkości cena ustalana indywidualnie