Niechirurgiczny lifting, konturowanie twarzy i cała - HIFU Utims A3 - Face & Body Lab.

Stosujemy technologię, która pomaga w wyszczuplaniu i ujędrnianiu ciała. Wykorzystuje skoncentrowaną falę energii ultradźwiękowych - zabieg bez interwencji chirurgicznej!

HIFU Utims A3

hifu_.jpg

Nowa era HIFU do wyszczuplania i ujędrniania ciała. Dzięki wyjątkowej precyzji działania i głębokiej penetracji tkanki umożliwia skuteczną, bezinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym obkurczeniem skóry. 
Dzięki UTIMS osiągamy spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu komfortu zabiegu. Producenci UTIMS poszli o krok dalej i stworzyli technologię HIFU, która umożliwia znacznie głębszą penetrację tkanki, tak by trwale usunąć tkankę tłuszczową, a tym samym skutecznie zmniejszyć obwód brzucha, ud czy ramion – miejsc, w których odkładanie tkanki tłuszczowej jest wyjątkowo uporczywe. Dzięki zastosowaniu unikatowej konstrukcji kartridży emisji fal – UTIMS gwarantuje skuteczne i komfortowe zabiegi bez ryzyka poparzeń.TECHNOLOGIAHIFU – Hight Intensive Focused Ultrasounds – wysoce skoncentrowana energia fal ultradźwiękowych, która bezinwazyjnie przechodząc przez naskórek, dociera w głębokie warstwy skóry. Dzięki wysokiemu skoncentrowaniu fal, w tkance dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują skórę do przebudowy. Dzieje się to przy wykorzystaniu wysokiej temperatury (powyżej 65 stopni Celsjusza), która doskonale działa również na redukcję tkanki tłuszczowej. Mikropęcherzyki energii wydobywające się podczas emisji fali ultradźwiękowej wymagają rozładowania. Technologia innowacyjnego emitora z otworem na środku pozwala również na „ucieczkę” mikropęcherzyków, nie zaburzając tym samym prostej i precyzyjnej emisji fali oraz jej mocy. 
Do redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystywane są 3 rodzaje kartridży, które działają na różnych głębokościach. Precyzyjnie uderzają w adipocyty, rozbijając je, a tym samym zmniejszając objętość tkanki tłuszczowej. 

NAZWA ZABIEGU: Wartość:
Powieka dolna 400 zł
Odmładzanie całej okoliczy oczu 1000 zł
Cała górna część twarzy 1100 zł
Linia żuchwy 1100 zł
Podbródek 800 zł
Cała dolna część twarzy 1600 zł
Cała twarz 2600 zł
Szyja + podbródek 1300 zł
Dekolt 2200 zł
Ramiona + pelikany 2600 zł
Brzuch cały 4500 zł
Boki 1600 zł
Podbrzusze 1600zł
Nadbrzusze 1600 zł
Kolana 1000 zł
Wewnętrzne uda 2600 zł
Całe uda 4000 zł
Pośladki 2200 zł
utimsa31_crop_3.jpg