Endermologia LPG Alliance,masaż podciśnieniowy,usuwanie celulitu,zabieg wyszczuplający-Face&Body Lab

Zapraszamy do sprawdzenia nowoczesnej, naturalnej i bezpiecznej metody mechanicznej stymulacji skóry której wykorzystanie pozwala na zwiotczenie skóry i uwalnianie tłuszczu w sposób niezaburzający równowagi biologicznej całego organizmu!

ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.  

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent enermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek.  

Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu oraz ilość powtórzeń zabiegu.


INNOWACYJNA GŁOWICA ZABIEGOWA

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe. Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty:

-wyszczuplanie

-ujędrnianie

-redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.


Wybierz swój zabieg ENDERMOLOGIE

LPG ALLIANCE

pojedynczy zabieg (40 min) ____________________________________________________________ 280 zł 

*w serii ________________________________________________________________________________  200 zł

seria 10 zabiegów (ubranko LPG w cenie) ____________________________________________2100 zł 

 

 

ENDERMOLIFT 

zabieg na twarz ________________________________________________________________________ 170

zabieg na biust _________________________________________________________________________ 200