Zabiegi

ZABIEGI

ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE - JEDYNY W GDYNI!

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent enermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu. 

INNOWACYJNA GŁOWICA ZABIEGOWA - NOWY PATENT

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe. Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.

POTWIERDZONE BADANIAMI:

UJĘDRNIENIE 71%*

WCIĘCIE W TALII -5,2 CM*

WYGŁADZENIE CELLULITU 67%*

PEŁNA SKUTECZNOŚĆ I SZYBKIE REZULTATY JUZ PO 3. SESJI ZABIEGOWEJ

WSKAZANIA:

 • Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
 • Poprawa jędrności skóry na różnych obszarach
 • Redukcja cellulitu
 • Odmładzanie
 • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów

ENDERMOLIFT NA TWARZ

Badania kliniczne potwierdziły, że po 8 tygodniach terapii Endermologie® z techniką Mecano- Stimulation™ zawartość kolagenu w skórze wzrasta, co daje zwiększoną jędrność skóry  o 23%, produkcja elastyny wzrasta o 46%, a proces lipolizy zwiększony jest o 70%. Stymulowana jest także naturalna synteza kwasu hialuronowego o 80%

Głęboka warstwa skóry odzyskuje swoją gęstość dzięki odnowieniu włókien kolagenowych, w wyniku czego następuje lifting skóry oraz redukcja zmarszczek. Endermolift™ znakomicie modeluje owal twarzy, wyszczuplając podbródek.

Zabieg jest bezbolesny, relaksujący, nie wymaga rekonwalescencji ani przygotowań.

ERGOLIFT dynamicznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi aktywując wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

POTWIERDZONE BADANIAMI DZIAŁANIE:

Wygładzenie zmarszczek 87%

Rozświetlenie skóry 76%

Ujędrnienie 70%

ENDERMOLIFT NA JĘDRNY BIUST

Nowością w endermologii są zabiegi ujędrniające piersi! Jedyny na rynku, nieinwazyjny i bezpieczny zabieg na piersi dający znakomite efekty.

ERGOLIFT dynamicznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi aktywując wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.


EMERGE - LASER FRAKCYJNY NIEABLACYJNY

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Emerge™ posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

JAK DZIAŁA EMERGE™?

Laser frakcyjny Emergentne™ stosuje energię w  postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Zabieg  nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są  mikrowiązki światła, które  penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki.  Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu, na naskórku,  mogą być widoczne drobne ślady, które w niedługim czasie zanikną.

 • Odmładzanie skóry
 • Usuwanie zmian pigmentowych
 • Frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry
 • Reedukacja zmarszczek
 • Lifting skóry
 • Redukcja blizn i rozstępów
 • Zabieg laserem Emerge™ eliminuje również drobne przebarwienia na skórze.

PLASMA IQ

Inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat - traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się 

coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem starzenia się 

skóry.  Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Technologia

Plasma IQ stanowi inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek.

Plasma IQ jest generatorem plazmy. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

ZABIEG BEZINWAZYJNEGO LIFTINGU POWIEK PRZY WYKORZYSTANIU URZĄDZENIA PLASMA IQ JEST:

Bezinwazyjny – polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka), 

Precyzyjny - mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry, 

Dający natychmiastowy efekt - efekty widoczne już po pierwszym zabiegu

Bezpieczny - bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane

Komfortowy - nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności

Plasma IQ ma wiele dermatochirurgicznych zastosowań poza bezinwazyjnym liftingiem powiek, w tym:

 • Likwidacja zmarszczek nad górną wargą – tzw. „zmarszczek palacza”
 • Likwidacja wiotkiej skóry w okolicy łokci i kolan
 • Leczenie wiotkiej skóry na brzuchu, np. po ciąży
 • Leczenie wspomagające trądziku oraz w zabiegach usuwania blizn potrądzikowych
 • Usuwania brodawek i innych zmian skórnych (kępki żółte, włókniaki)
 • Leczenia rozstępów i blizn poorperacyjnych

MAKIJAŻ PERMANENTNY LONG-TIME-LINER

Makijaż trwały skutecznie podkreśli Twoją urodę zapewniając Ci zachwycająco świeży wygląd każdego dnia oraz pozwoli zaoszczędzić cenny czas! Zaufaj nam, a różnicę zobaczysz we własnym lustrze.

Conture® Make-up Long Time Liner® to najbardziej precyzyjna i bezpieczna ze stosowanych obecnie metod makijażu permanentnego.Zabiegi makijażu permanentnego wykonywane są przez licencjonowaną linergistkę Long-Time-Liner® urządzeniem medycznym Long-Time-Liner® Conture® Make-up przy użyciu barwników Conture® 2000 marki Long-Time-Liner®, lidera w dziedzinie pigmentacji. Makijaż permanentny wykonany tą metodą wygląda bardzo subtelnie. Barwnik wprowadzany jest tylko do trzeciej warstwy naskórka, dzięki czemu opuchnięcia tuż po zabiegu są niewielkie, a końcowy efekt bardzo naturalny. Można tą metodą podkreślić kontur oczu, obrysować i wypełnić usta lub nadać kształt brwiom.

Przed wykonaniem makijażu permanentnego wykonujemy jego wizualizację, dzięki czemu możesz przekonać się, jak będziesz w nim wyglądać i jak będziesz się w nim czuć. Zobaczysz, jaki kształt powinny mieć Twoje usta. Wspólnie dobierzemy do nich kolor, który po wykonaniu makijażu zostanie na nich na stałe. Przekonasz się, jak wiele uroku doda twarzy regularna linia brwi oraz jaką głębię zyska Twoje spojrzenie dzięki kreskom na powiece górnej oraz dolnej.

Barwniki Conture® 2000, produkowane zgodnie z przepisami UE 93//04 EWG jako produkty medyczne, są całkowicie bezpieczne dla skóry, nie wywołują alergii i mają działanie antyseptyczne.

Niezwykle ważny jest dla nas komfort klientki podczas przeprowadzania zabiegu, dlatego też wszystkie zabiegi pigmentacji wykonywane są po wcześniejszym znieczuleniu.